Bir televizyoncuda çıkıp demediki;
Ana Sayfa
Ana Sayfa >>Bir televizyoncuda çıkıp demediki; "bu darbe değildir. 29.07.2016 02:30

Bir televizyoncuda çıkıp demediki; "bu darbe değildir.

Haftalardır tv programlarını izliyorum. Bir televizyoncuda çıkıp demediki; "bu darbe değildir. Cumhurbaşkanına düzenlenmiş suikastın yanlış sirayet etmesi sonucu darbe olayına evrim geçirmesidir." Ayrıca ben bu darbe olayının altından her partiden bu darbeye destek verenlerin olduğu kanaatindeyim..

Nasıl mı bu sonuca vardım? Siyasi safım yıllardır değişmedi, değişmeyecektirde.. Mhp sevgisini biz Başbuğumuzdan öğrendik. İnsanın siyasi görüşü reşit yaşa erişince ahkamı kesmesinde hemhal olur. Mhp sevgiside böyle başladı bende.. Gençler önce ocaklarla tanışır. Ocaklarda kuran okunur, bayrak şiirleri okunur, turan sevgisi, vatan sevgisi aşılanır. Her siyasi kimlik bulma aşaması gençlerde farklı yerlerde başlar. Kişi partisini seçmekte özgürdür ve bunun adı demokrasidir.

Şimdi gelelim partimize isim zikretmeden giren isimlere.. Bence kendi partizanı olduğum Mhp ve diğer siyasi partilerinde Gülen cemaatine ilişkin kişilerin aramızda casus olarak milletvekili maaşı aldığı kanaatindeyim. Bu benim kendi görüşüm.. Lakin bir atasözü sözümü tasdik edercesine" hele bir toz duman dağılsın, bindiğin eşek midir? atmıdır? görürsün"demektedir.

15 temmuz iddiaları, size neyi çağrıştırıyor? 15 temmuz bir seçim günü değildir, milli bayram hiç değildir. İddialı bir şekilde birinin " başbakan olacağım" şeklinde açıklama yapıp tarihi günü gününe iddia edip 15 temmuza işaret etmesi şaşılır bir durum.. Müneccimlerin bile böyle günü gününe iddiada bulunup, aynı günde ülkenin kan gölüne dönmesi akıl ile değil; mantık ile bulunan bir zahiridir.

Tahmin ediyorum ki; ülkemizde sadece askeri üst komutanların değil, meclisin içindede cumhurbaşkanını yok etme planı içinde olan milletvekilleri olabilir kanaatindeyim. Umuyorum ki; ben haksız çıkarım. Milli irade ve demokrasi zarar görmez..
(Nilüfer Çakıroğlu)

http://www.ekosattv.com/
*Her hakkı saklıdır. İzinsiz gösterilemez, çoğaltılamaz..
haberyazilimi.com - Copyright