israil`E KİM KAFA TUTATACAK | EKOSAT TV - TÜRKİYENİN İNTERNET UYDUSU
Ana Sayfa
Ana Sayfa >>israil`E KİM KAFA TUTATACAK 11.07.2014 03:52

israil`E KİM KAFA TUTATACAK

Yahudiler çocuklarını Müslüman düşmanı olarak yetiştirirken, biz hâlâ hümanizm safsatasıyla oy alanıp, hoşgörü sakızını çiğniyorsak, başımıza hergün yahudi bombası düşse yeridir.

ahudiler çocuklarını Müslüman düşmanı olarak yetiştirirken, biz hâlâ hümanizm safsatasıyla oyalanıp, hoşgörü sakızını çiğniyorsak, başımıza hergün yahudi bombası düşse yeridir.
Biz daha kime öfkeleneceğimizi, kime karşı sevgi ve müsamaha göstereceğimizi bile bilmiyoruz.
Aile boyu yahudi dizilerini izleyen, yahudi sembolleriyle dolu kliplerle eğlenen, çocuğuna kimliğindeki İslam yazısını bile anlatamayan insancıklar topluluğu nasıl olacak da, bir olup israil`e kafa tutacak?
Yahudi bir adamın icat ettiği taytı yarı çıplak paçavraları giyip utanmadan sokağa çıkan hamile bir kadın, nasıl yahudiye düşman, İslamın neferi bir çocuk yetiştirecek?
3. cocuğu fazla görüp kürtajla katleden, vücudu bozulacak diye doğurmaktan korkan, boyasından cilasından, sigarasından vazgeçemeyen kadınlar mı mücahit anası olacak?
Kıyıpta oruç tutturamadığımız, sabah namazına kaldıramadığımız, beş para etmez şarkıcılara, futbolculara hayran olan, iğrenç müziklerle uyuşan, tarihinden, ecdadından, özünden habersiz gençler mi İsrail`e kafa tutacak?
Çoğu kez "Kahrolsun israil" diyene bile "beddua okuma" diyecek kadar aptallaşan, katillere gizli bir hayranlık duyan, öldürülen masum bebekler için "Banane canım, benim milletimden mi?" diye zırvalayanlar mı Müslümanın dostu, yahudinin hasmı olacak?
Bismillah: "Sizin dostunuz (veliniz) ancak Allah`tır, Resulüdür, iman edenlerdir; onlar ki Allah`ın emirlerine boyun eğerek namazı kılar, zekâtı verirler.
Kim Allah’ı, O‘nun peygamberini ve inananları dost edinirse, bilsin ki şüphesiz Allah taraftarları galiplerin ta kendileridir.
Ey iman edenler! Sizden önce kendilerine Kitap verilenlerden dininizi alay ve oyun konusu edinenleri ve kâfirleri dost edinmeyin. Allah`tan korkun; eğer müminler iseniz." (Mâide: 55-56-57)

Y

http://www.ekosattv.com/
*Her hakkı saklıdır. İzinsiz gösterilemez, çoğaltılamaz..
haberyazilimi.com - Copyright