YSK'nın İstanbul kararının ardından Geziciler provokasyon peşine düştü. | EKOSAT TV - TÜRKİYENİN İNTERNET UYDUSU
Ana Sayfa
Ana Sayfa >> YSK'nın İstanbul kararının ardından Geziciler provokasyon peşine düştü.07.05.2019 01:12

YSK'nın İstanbul kararının ardından Geziciler provokasyon peşine düştü.

YSK'nın İstanbul kararının ardından Geziciler provokasyon peşine düştü.


YSK’nın İstanbul seçimlerini iptal ve yenileme kararının ardından, Gezi Parkı olayları ile ülkeyi karıştıran provokatörler devreye girdi. Twitter üzerinden, kendisini “Gezi olaylarında ilk sokak çağrısını yapan” olarak tanıtan “Taksim Gezi Parkı” hesabı vatandaşları sokağa dökmeye çalıştı.rnYüksek Seçim Kurulu, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı seçiminin iptaline ve yenilenmesine karar verdi. Karar 4'e karşı 7 oy ile alındı. PROVOKATÖRLER DEVREDE Yenileme ve İptal kararının ardından, vatandaşları sokağa dökmek isteyen şer odakları devreye girdi. 2013 yılında Gezi Parkı Olaylarında ülkeyi karıştıran provokatörler yine sosyal medya üzerinden "tencere, tava" ve sokak çağrısında bulundu.rn


Bu haber 582 kez okundu.
Kendisini "GeziParkı'na giren ilk kepçeyi durduran AyağaKalk sloganıyla ilk çağrıyı yapan hesap" olarak tanımlayan "Taksim Gezi Parkı" isimli twitter hesabı provokasyona başladı.

Twitter üzerinden "Beşiktaş seçimde attıkları oyun AKP'nin YSK'sı eliyle gaspına karşı Çarşı'da ses oluyor Haksızlığa, seçim gaspına karşı susmayanlara katıl. Sessizlik kabullenmektir. Haksızlık yapanlar sesten ışıktan korkarlar" paylaşımını yapan hesap bir de video yayınladı.


Diğer TÜRKİYE HABER haberleri
Yorum Ekleyin
Üye Yorum
Gönder

Hava Durumu
http://www.ekosattv.com/
*Her hakkı saklıdır. İzinsiz gösterilemez, çoğaltılamaz..
haberyazilimi.com - Copyright