Yeni bir FETÖ-CHP ittifakı mı kuruluyor?. | EKOSAT TV - TÜRKİYENİN İNTERNET UYDUSU
Ana Sayfa
Ana Sayfa >> Yeni bir FETÖ-CHP ittifakı mı kuruluyor?.12.02.2018 00:23

Yeni bir FETÖ-CHP ittifakı mı kuruluyor?.

Yeni bir FETÖ-CHP ittifakı mı kuruluyor?.


CHP'nin merkez yürütme kurulu belli oldu. Kurulda ismi geçen CHP'lilerin terör örgütleri ile olan yakınlıkları dikkat çekti. Ayrıca 17/25 Aralık operasyonları öncesi FETÖ elebaşı ile görüşen Bülent Tezcan'ın CHP Örgütlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcılığına getirilmesi "CHP, FETÖ ile yeni bir ittifak mı kuruyor?" sorularını akıllara getirdi.


Bu haber 318 kez okundu.

Gamze Akkuş İlgezdi CHP Halkla İlişkilerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı oldu. Eşi Battal İlgezdi hırsızlık ve yolsuzluktan görevden alınan Gamze İlgezdi'nin de eşiyle beraber büyük bir servet elde etmelerini sağlayan imar yolsuzluğu yaptığı biliniyordu..


Tuncay Özkan, CHP Basın İlişkilerinden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı oldu. Özkan, FETÖ'cülerle girdiği pazarlıkla sahibi olduğu kanalı Akın İpek'e bedelinin çok altına devretmişti. Özkan ile İpek arasındaki ilişkinin hala devam ettiği iddia ediliyor.

Özkan, bir dönem Türkiye'ye büyük bir kaos dönemi yaşatan Cumhuriyet mitinglerinin organizatörüdür. Yine Özkan ​"​Biz kaç kişiyiz hareketinin" öncüsü (bu hareketin başındayken CHP'yi partiyi yenileyip gençleştirmezseniz ben parti kuracağım diye tehdit etmişti.).Özkan "Biz kaç kişiyiz hareketi" adına yaptığı tüm toplantılara "Naile Ana" dediği bir yaşlı kadını götürüp başını açtıran ve bunu her yerde yayınlayan biriydi..

Kendisi aşırı "ulusalcı" görünse de sahip olduğu Kanaltürk televizyonunu FETÖ'cü işadamı Akın İpek'e değerinin çok altına satmıştı. İpek ile hala görüştüğü iddia edilen Özkan'ın Gülen ile de "ahbaplığı" bilinen bir gerçekti..örgütlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Bülent Tezcan konusunu biraz daha detaylandıralım. Gezi olaylarında FETÖ ile koordineli çalışan Tezcan'ın marifetleri saymakla bitmiyor.

Bülent Tezcan, 15 Temmuz FETÖ'cü Darbe girişiminden birkaç gün önce yurt dışına kaçan Nazilli ve Aydın'ın FETÖ kasası olan ve paraları Gana ve Kaynak Holding'e aktardığı tespit edilen Saim Topaloğlu ile aynı karede.
Dış İlişkiler'den sorumlu GBY Öztürk Yılmaz Konsolosluk DEAŞ tarafından basıldığında bir koruma polisini konsolos olarak öne atıp kendi "Muhasebeci Kenan" olarak tanıtan bu aralarda Mehmetçik ile omuz omuza PKK'ya karşı çarpışan ÖSO'ye terör örgütü diyen bir isim..Ünal Çeviköz de Kamu Diplomasisinden sorumlu CHP GBY'si. Hürriyet Daily News, Radikal ve Hürriyet gazetelerinde köşe yazarlığı yapmış. Katıldığı her programda konuşmasında İngiltere'nin ne kadar hayranlık uyandıran bir ülke olduğundan bahseden bir monşer..Etiketler: yeni - bir - fetö -chp - ittifakı - - kuruluyor -ekosattv

Diğer TÜRKİYE HABER haberleri
Yorum Ekleyin
Üye Yorum
Gönder

Hava Durumu
http://www.ekosattv.com/
*Her hakkı saklıdır. İzinsiz gösterilemez, çoğaltılamaz..
haberyazilimi.com - Copyright