Son dakika: Endonezya'da düşen uçağın enkazına ulaşıldı: İşte ilk görüntüler... | EKOSAT TV - TÜRKİYENİN İNTERNET UYDUSU
Ana Sayfa
Ana Sayfa >> Son dakika: Endonezya'da düşen uçağın enkazına ulaşıldı: İşte ilk görüntüler...10.01.2021 10:54

Son dakika: Endonezya'da düşen uçağın enkazına ulaşıldı: İşte ilk görüntüler...

Son dakika: Endonezya'da düşen uçağın enkazına ulaşıldı: İşte ilk görüntüler...


Son dakika: Endonezya'da Cumartesi günü kalktıktan birkaç dakika sonra düşen uçağın enkazına ulaşıldı. İçinde 62 kişinin bulunduğu uçağın gövdesinin bulunduğu açıklanırken bölgede kurbanlara ait kalıntılara da ulaşıldı. İşte detaylar...


Bu haber 1205 kez okundu.

Son dakika haberi: Endonezya'da Cumartesi günü kalktıktan kısa bir süre sonra okyanusa düşen ve 62 kişinin bulunduğu Endonezya yolcu uçağının kaza yerinden, insan kalıntıları ve uçak enkazı çıkarıldı.

RADAR TEMASI KESİLMİŞTİ

Sriwijaya Air'in 182 numaralı uçuşlu ve içinde 62 kişinin bulunduğu uçağının, radar teması kesildiğinde Cakarta'dan Pontianak şehrine gidiyordu.

İNSAN KALINTILARI BULUNDU

Endonezya Donanması dalgıçları, bugün uçağın enkazına ulaştı. Endonezya Ulusal Silahlı Kuvvetleri Komutanı Hadi Tjahjanto, basına yaptığı açıklamada uçağın gövdesini bulduklarını belirtti. Cakarta Polisi sözcüsü Yusri Yunus, Endonezya polisi uçağın enkazının yanı sıra, kurbanlara ait olduğunu düşündükleri insan kalıntıları bulduklarını ifade etti.


Diğer TÜRKİYE HABER haberleri
Yorum Ekleyin
Üye Yorum
Gönder

Hava Durumu
http://www.ekosattv.com/
*Her hakkı saklıdır. İzinsiz gösterilemez, çoğaltılamaz..
haberyazilimi.com - Copyright