SAKARYA AKYAZI'DA KENTSEL DÖNÜŞÜM | EKOSAT TV - TÜRKİYENİN İNTERNET UYDUSU
Ana Sayfa
Ana Sayfa >> SAKARYA AKYAZI'DA KENTSEL DÖNÜŞÜM10.04.2018 15:49

SAKARYA AKYAZI'DA KENTSEL DÖNÜŞÜM

SAKARYA AKYAZI'DA KENTSEL DÖNÜŞÜM


Sakarya Akyazı'ya bağlı Ömercikler Mahallesi ve Karacasu Kanalı Islahı ve Çevresi kapsamında Akyazı Belediye Başkanlığı tarafından acele kamulaştırma kararı çıktı. Karar bugün Resmi Gazete'de yayınlandı.


Bu haber 1974 kez okundu.
Sakarya Akyazı'da acele kamulaştırma kararı!
Akyazı Belediye Başkanlığı, Sakarya'nın Akyazı İlçesinde bulunan taşınmazların otobüs terminali yapım amacıyla acele kamulaştırılmasına karar verdi. Karar Resmi Gazete'de yayınlandı.

Akyazı'ya yeni kafeterya!
Sakarya Akyazı'ya yeni kafeterya!
Sakarya Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Dairesi Başkanı Ali Oktar yaptığı açıklamada Sakarya'nın yeni kafeterya projesi için ihaleye çıkacaklarını söyledi.Akyazı Belediye Başkanlığı'nın Sakarya Akyazı'da yer alan bazı alanlar ve Karacasu Kanalı Islahı ve Çevresi kapsamında aldığı acele kamulaştırma, Bakanlar Kurulu kararı ile bugün Resmi Gazete'de yayımlandı.
İşte karar;
BAKANLAR KURULU KARARI

Karar Sayısı : 2014/6650

Sakarya İli, Akyazı İlçesi sınırları içerisinde yer alan ve ekli listede bulunduğu yer ile ada ve parsel numaraları belirtilen taşınmazların, Karacasu Kanalı Islahı ve Çevre Düzenlemesi Projesi kapsamında Akyazı Belediye Başkanlığı tarafından acele kamulaştırılması; İçişleri Bakanlığının 14/7/2014 tarihli ve 14843 sayılı yazısı üzerine, 2942 sayılı Kamulaştırma Kanununun 27 nci maddesine göre, Bakanlar Kurulu’nca 21/7/2014 tarihinde kararlaştırılmıştır

Etiketler: ekosattv -haber -akyazi -kentsel - dönüşüm

Diğer TÜRKİYE HABER haberleri
Yorum Ekleyin
Üye Yorum
Gönder

Hava Durumu
http://www.ekosattv.com/
*Her hakkı saklıdır. İzinsiz gösterilemez, çoğaltılamaz..
haberyazilimi.com - Copyright