PKK'dan sonra FETÖ de İmamoğlu'nu tehdit etti | EKOSAT TV - TÜRKİYENİN İNTERNET UYDUSU
Ana Sayfa
Ana Sayfa >> PKK'dan sonra FETÖ de İmamoğlu'nu tehdit etti17.05.2019 18:54

PKK'dan sonra FETÖ de İmamoğlu'nu tehdit etti

PKK'dan sonra FETÖ de İmamoğlu'nu tehdit etti


HDP’li Sezai Temelli, PKK’lı Duran Kalkan ve Bese Hozat’ın ardından CHP’li Ekrem İmamoğlu’na bir tehdit de FETÖ’cü Emre Uslu’dan geldi. “Bizim sayemizde bu oyu aldın” diyen Emre Uslu, CHP’li Ekrem İmamoğlu’na 3 şart koştu ve ekledi: “Şartlarımızı yerine getirmezsen seçimi boykot ederiz. Binali Yıldırım 100 bin farkla İBB başkanı seçilir”


Bu haber 388 kez okundu.
PKK'dan sonra FETÖ'den de itiraf gibi bir açıklama geldi. PKK'lı Duran Kalkan ve Bese Hozat geçtiğimiz haftalarda PKK adına CHP'li Ekrem İmamoğlu'na "Verilen desteği unutma" tehdidinde bulunmuştu. Bu kez FETÖ'nün sosyal medyadaki tetikçilerinden Emre Uslu sahneye çıktı.

FETÖ'nün adayının CHP'li Ekrem İmamoğlu olduğunu itiraf eden Emre Uslu, FETÖ'ye ait bir sitede şok edici bir yazı kaleme aldı.

FETÖ CHP'den desteğini keser ve seçimleri boykot ederse Binali Yıldırım'ın 100 bin oy farkla İBB seçimlerini kazanacağını iddia eden FETÖ'cü hain Emre Uslu "siyaset pazarlık işidir" demekten de çekinmiyor:
DESTEĞİMİZİ ÇEKERSEK İMAMOĞLU KAYBEDER
31 Mart Yerel Seçimlerinde ise Silivri Ceza İnfaz Kurumları Kampüsündeki cezaevlerinde CHP'ye çıkan oy sayısı 3 bin 902. Cemaatin sadece cezaevlerindeki mensupları ve onların aileleri Ekrem İmamoğlu'nun arkasından oyunu çekse İmamoğlu seçimleri kaybeder. Böylece doğrudan CHP'ye gidecek oyların CHP'ye gitmezse İstanbul'da Binali yıldırım 100 bin oy farkla kazanır."

ŞARTLARIMIZI KABUL EDERSE TEREDDÜTSÜZ OYUMUZ İMAMOĞLU'NA

Eğer CHP yukarıda sayılan şartları kabul eder ilelebet FETÖ söylemini bırakacağının sözünü verir, KHK'lılar ve kadın ve çocukları açık yüreklilikle savunmaya devam ederse tereddütsüz oyunu Ekrem İmamoğlu'na vereceğini açıklamalı. Siyaset pazarlık işidir. Yukarıda saydığım şartlarda yapılacak bir pazarlığın ne ayıp ne günah tarafı var. Cemaatin ileri gelenleri bunu düşünmeli ve önümüzdeki seçimlere kadar kritik karar alırsa en azından iklimi kendi lehine değiştirir.


Etiketler: pkk -'dan - sonra - fetö - de - İmamoğlu'nu - tehdit - etti -ekosattv

Diğer TÜRKİYE HABER haberleri
Yorum Ekleyin
Üye Yorum
Gönder

Hava Durumu
http://www.ekosattv.com/
*Her hakkı saklıdır. İzinsiz gösterilemez, çoğaltılamaz..
haberyazilimi.com - Copyright