İşte Ermenistan-PKK ortaklığının belgesi! Hain protokolun detayları | EKOSAT TV - TÜRKİYENİN İNTERNET UYDUSU
Ana Sayfa
Ana Sayfa >> İşte Ermenistan-PKK ortaklığının belgesi! Hain protokolun detayları01.10.2020 15:01

İşte Ermenistan-PKK ortaklığının belgesi! Hain protokolun detayları

İşte Ermenistan-PKK ortaklığının belgesi! Hain protokolun detayları


PKK'nın kanlı elini uzattığı Ermenistan cephesine kısa süre önce 300 teröristi sevk ettiği sözde Ermeni taburunun onlarca fotoğrafının da yer aldığı 12 sayfalık raporda PKK/YPG dostluk anlaşmasının nasıl kurulduğu anlatıldı. *Uyuşturucu yetiştirme ve dağıtımı, milislerin eğitilmesi ve tüm illegal işler başta Erivan olmak üzere Ermenistan genelinde çeşitli dernekler adı altında faaliyet gösteren PKK/YPG'nin 23 Ofisinden yürütülüyor.


Bu haber 8976 kez okundu.


PKK/YPG den başta ermeni kökenliler olmak üzere Ermenistan'a getirtilecek olan terörist grupların İran üzerinden nakil yapılması kararlaştırıldı.

Toplantıda Ermenistan ile PKK/YPG arasındaki iletişim de Azerbaycan'da ve Ermenistan'da var olan Kürt nüfusunun Ezidi olduğu ve bu yüzden iletişimlerinin örgüt yönetimi içinde Ezidi olan birinin olması gerektiği vurgulandı.

KANDİLDE KESPİR SURİYEDE OTANYAF

Bunun üzerine PKK'nın Kandil kadrosundaki örgüt yöneticileri içinde Ezidi olan tek ismin "Sözder Avesta" kod adlı Nuriye Kesbir olduğu ve bu teröristtin Ermenistan'daki medyayı kullanarak kürt Ezidi halkın d