İstanbul'un Fethi'nin 567. yıl dönümünde muhteşem görüntüler! | EKOSAT TV - TÜRKİYENİN İNTERNET UYDUSU
Ana Sayfa
Ana Sayfa >> İstanbul'un Fethi'nin 567. yıl dönümünde muhteşem görüntüler!29.05.2020 13:16

İstanbul'un Fethi'nin 567. yıl dönümünde muhteşem görüntüler!

İstanbul'un Fethi'nin 567. yıl dönümünde muhteşem görüntüler!


Başkan Erdoğan'ı selamladılar Bugün tarihimizin en şanlı fetihlerinden kadim kent İstanbul'un Fatih Sultan Mehmet Han ve Osmanlı ordusu tarafından fethedilişinin 567. yıl dönümü


Bu haber 408 kez okundu.
Milli sporcular ve gençler teknelerle saygı geçişi düzenledi. Tekneler Huber Köşkü'nde bulunan Başkan Recep Tayyip Erdoğan'ı Türk bayrakları ile selamladı. Erdoğan da, teknelere aynı şekilde karşılık verdi. Başkan Recep Tayyip Erdoğan'ın torunu Ali Tahir Erdoğan da teknelere asker selamı verdi İstanbul Huber Köşkü'nde bulunan Başkan Recep Tayyip Erdoğan'ı teknelerle saygı geçişi düzenleyen sporcular ve gençler selamladı Köşkün avlusuna çıkan Başkan Erdoğan, gençlere ve milli sporculara aynı şekilde karşılık verdi..Başkan Erdoğan'a torunu Ali Tahir Erdoğan, Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın, İletişim Başkanı Fahrettin Altun eşlik etti.

TEKNELER TÜRK BAYRAKLARI İLE DONANDI

İstanbul'da fetih şölen, erken saatlerde başlarken, saygı geçişi yapan tekneler Türk bayrakları ile donandı. Boğazın eşsiz güzelliği ile birleşen Türk bayraklı tekneler görsel şölen oluşturdu.

İşte o muhteşem görüntüler!

Diğer TÜRKİYE HABER haberleri
Yorum Ekleyin
Üye Yorum
Gönder

Hava Durumu
http://www.ekosattv.com/
*Her hakkı saklıdır. İzinsiz gösterilemez, çoğaltılamaz..
haberyazilimi.com - Copyright