İstanbul’da dehşet anları | EKOSAT TV - TÜRKİYENİN İNTERNET UYDUSU
Ana Sayfa
Ana Sayfa >> İstanbul’da dehşet anları13.07.2019 12:11

İstanbul’da dehşet anları

İstanbul’da dehşet anları


Çiçek buketinden çıkarıp defalarca… İstanbul Ümraniye’de yaşanan son dakika olayında ortalık kan gölüne döndü. Talihsiz kadının dehşeti yaşadığı olayda sokak ortasından can pazarı yaşandı. Genç kadın kan donduran o anları konuşmakta zorlanarak anlatamadı. İşte İstanbul’da meydana gelen şok son dakika olayının tüm detayları…


Bu haber 550 kez okundu.
Ümraniye'de meydana gelen son dakika kan donduran olayın detaylarını duyanlar şok geçiriyor. Cani koca boşanmak üzere olduğu eşine sokak ortasında dehşeti yaşattı. Talihsiz kadının ağır yaralandığı olayın detayları kan dondurdu. İşte son dakika haberi ile ilgili tüm şoke eden detaylar…Ümraniye'de boşanma aşamasında olduğu eşi Mercan Sevim'i (36) sokak ortasında bıçaklayarak yaralayan Hamdi Sevim'in yargılandığı davada savcı esas hakkındaki mütalaasını verdi.


Savcı, Hamdi Sevim'in, "Eşi kasten öldürmeye teşebbüs" ve "tehdit" suçlarından 22 yıla kadar hapis cezası ile cezalandırılmasını istedi.Duruşmada psikolog eşliğinde beyanı alınmak istenen Mercan Sevim, konuşmakta zorlanıp panik yaşadığı için olanları anlatamadı.Anadolu 9. Ağır Ceza Mahkemesi'nde görülen duruşmaya, tutuklu sanık Hamdi Sevim ile mağdur Mercan Sevim ve tarafların avukatlarının yanısına bir psikolog da duruşma salonunda hazır bulundu. Psikolog, müşteki Mercan Sevim'in beyanda bulunacağı sırada sanığın dışarıya çıkarılmasının daha sağlıklı olacağını söyledi.

MÜŞTEKİ BEYANI SIRASINDA SANIK DIŞARIYA ÇIKARILDI

Sanık dışarıya çıkarıldıktan sonra Mercan Sevim'in beyanına geçildi. Sevim, sanık ile 2 yıl önce boşandığını söylediği. Olaydan önce sanığın annesine kendisi ile görüşmek istediğini söyleyen Sevim, konuşmaya devam edemedi.

PANİK YAŞAYINCA OLAYI ANLATAMADI

Mahkeme tutanaklara, "Katılanın konuşurken zorlandığı ve olayı anlatırken huzursuzluk yaşadığı, panik içinde olduğu mahkememizce gözlendi" cümlesi yazıldı. Daha fazla konuşamayan Mercan Sevim, sanıktan şikayetçi olduğunu söyledi.Söz verilen psikolog, olayın mağdureyi çok etkilediğini belirterek, "Psikolojik durumunun fizyolojisine yansıdığı, görüşme boyunca elinin titrediğini ve psikolojik destek alması gerektiğini gözlemledim. İfadesine itibar edilebilir" dedi.Duruşmada mütalaasını veren Cumhuriyet Savcısı Sedat Yıldırım, tutuklu sanık Hamdi Sevim'in, 'eşi kasten öldürmeye teşebbüs' suçundan 13 yıldan 20 yıla kadar, 'tehdit' suçundan da 6 aydan 2 yıla kadar olmak üzere toplamda 13,5 yıldan 22 yıla kadar hapis cezası ile cezalandırılmasını talep etti.

Mahkeme heyeti, sanığın esas hakkındaki mütalaasına karşı son savunmasını yapması için duruşmayı erteledi.Duruşmada mütalaasını veren Cumhuriyet Savcısı Sedat Yıldırım, tutuklu sanık Hamdi Sevim'in, 'eşi kasten öldürmeye teşebbüs' suçundan 13 yıldan 20 yıla kadar, 'tehdit' suçundan da 6 aydan 2 yıla kadar olmak üzere toplamda 13,5 yıldan 22 yıla kadar hapis cezası ile cezalandırılmasını talep etti. Mahkeme heyeti, sanığın esas hakkındaki mütalaasına karşı son savunmasını yapması için duruşmayı erteledi.Hamdi Sevim'in ağır yaralanarak hastaneye kaldırılan Mercan Sevim'i arayıp, 'yarım bıraktığım işi bitireceğim' sözleri ile tehdit ettiği savunulan iddianamede, Hamdi Sevim için, "Eşi kasten öldürmeye teşebbüs" ve "Tehdit" suçlarından 13 yıl 6 aydan 22 yıla kadar hapis cezası ile cezalandırılması isteniyor.

Etiketler: kosattv -İstanbul’da - dehşet -anları

Diğer TÜRKİYE HABER haberleri
Yorum Ekleyin
Üye Yorum
Gönder

Hava Durumu
http://www.ekosattv.com/
*Her hakkı saklıdır. İzinsiz gösterilemez, çoğaltılamaz..
haberyazilimi.com - Copyright