İnce’nin televizyon davetine cevap  | EKOSAT TV - TÜRKİYENİN İNTERNET UYDUSU
Ana Sayfa
Ana Sayfa >> İnce’nin televizyon davetine cevap 17.06.2018 09:14

İnce’nin televizyon davetine cevap

İnce’nin televizyon davetine cevap


Cumhurbaşkanı Erdoğan, CHP'nin Cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce'nin televizyon programına çıkma davetine cevap verdi. Cumhurbaşkanı Erdoğan, davete ilişkin "Utanmadan sıkılmadan televizyona davet ediyor. Üzerimizden kalkıp reyting sağlayacak kendine. Biz seni muhatap alır mıyız?" ifadesini kullandı.


Bu haber 341 kez okundu.
Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, Haber 7 ve Ülke TV'nin ortak yayınında 24 Haziran cumhurbaşkanlığı ve genel seçimlerine ilişkin açıklamalarda bulundu.Cumhurbaşkanı Erdoğan, yayında CHP’nin Cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce’nin kendisini televizyonda programa çıkma davetine cevap verdi. Erdoğan, “Bunlar çırak bile değil. Biz artık ustalık dönemini geçirdik. Şu işlerin kabili telif değil. Sen 'Kanal İstanbul'a karşıyım' diyen bir adamla neyi konuşacaksın? Utanmadan, sıkılmadan televizyona davet ediyor. Üzerimizden kalkıp reyting sağlayacak kendine. Biz seni muhatap alır mıyız?" dedi.

MUHARREM İNCE: TELEVİZYONA ÇIK SÖZÜMÜ TUTARIM

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın "Kazanamazsan siyaseti bırakacak mısın?" çağrısına Muharrem İnce, Erdoğan’ı televizyonda programa davet ederek, "Kazanamazsam siyaseti bırakırım. Ama bir şartım var istediğin bir televizyon kanalında benimle çık sözümü tutarım" demişti.

Etiketler: cumhurbaşkanı - erdoğan - muharrem - ince’nin - televizyon - davetine - cevap - verdi -ekosattv

Diğer TÜRKİYE HABER haberleri
Yorum Ekleyin
Üye Yorum
Gönder

Hava Durumu
http://www.ekosattv.com/
*Her hakkı saklıdır. İzinsiz gösterilemez, çoğaltılamaz..
haberyazilimi.com - Copyright