İmamoğlu kendisi zavallı durumuna düştü | EKOSAT TV - TÜRKİYENİN İNTERNET UYDUSU
Ana Sayfa
Ana Sayfa >> İmamoğlu kendisi zavallı durumuna düştü02.06.2019 03:52

İmamoğlu kendisi zavallı durumuna düştü

İmamoğlu kendisi zavallı durumuna düştü


PKK konusunda kendisine sokakta tepki gösteren vatandaşa sinirlenen CHP adayı İmamoğlu, hızını alamayıp, soru soran Kanal 7 muhabirine işaret ederek 'zavallı medya' dedi. Sinirinden yerinde duramayan, gidip gidip gelerek vatandaşa laf yetiştirmeye çalışan İmamoğlu, genç vatandaş karşısında zavallı durumuna düştü.


Bu haber 351 kez okundu.
HP'nin İstanbul Adayı Ekrem İmamoğlu, "zavallı medya" diyerek Kanal 7'ye hakaret etti.

VATANDAŞIN TEPKİSİNE ÇOK SİNİRLENDİ

İmamoğlu'nun, önceki gün Habertürk TV'de katıldığı canlı yayında PKK/FETÖ terör örgütlerine yönelik bir soruya verdiği cevap büyük tartışmaya yol açmıştı.

Arnavutköy'deki seçim çalışması sırasında bir vatandaş İmamoğlu'na, canlı yayındaki "gelin Türkiye'yi birlikte yönetelim" sözlerini hatırlattı.

İMAMOĞLU'NDAN VATANDAŞA: UKALALIK YAPMA BANA!

Genç vatandaştan aldığı PKK tepkisi karşısında sinirleri bozulan İmamoğlu, "ukalalık yapma bana" diyerek küçümsercesine tahrik edici bir hareket yapıp yüzüne hafifçe birkaç kez vurdu.

SİNİRİ BİR TÜRLÜ GEÇMEDİ, GİDİP GİDİP GERİ GELDİ

Siniri bir türlü geçmeyen İmamoğlu, giderken durdu ve geri dönerek laf atmaya devam etti. Vatandaş da bu sırada İmamoğlu'na, şehit cenazelerinde CHP'lilere gösterilen tepkiyi hatırlattı. İmamoğlu ise kızgın bir şekilde gence "yazık sana, yazık sana, yazık sana" diyerek cevap verdi.

O SÖZLERİ HABER BİLE YAPMAYAN KANAL 7'Yİ HEDEF ALDI

İmamoğlu bu sırada hızını alamayarak Kanal 7'yi hedef aldı. O ana kadar Habertürk'teki tartışılan sözlerini haber bile yapmayan Kanal 7'ye hakaret etti.

"ZAVALLI MEDYA" DEDİ, ZAVALLI DURUMA DÜŞTÜ

İmamoğlu, vatandaşla tartışırken Kanal 7 mikrofonunu göstererek "bak zavallı medya bile, zavallı medya bile..." ifadelerini kullandı.

İmamoğlu'nun programlarını takip eden ve sorular soran Kanal 7 muhabirinden rahatsız olan CHP adayı, sorulara sinirlendi.

Sakinliği bir anda kaybolan ve gerçek yüzünü gösteren İmamoğlu, Kanal 7'nin şahsında bütün meydayı hedef aldı.


Etiketler: İmamoğlu - kendisi -zavallı - durumuna - düştü -ekosattv

Diğer TÜRKİYE HABER haberleri
Yorum Ekleyin
Üye Yorum
Gönder

Hava Durumu
http://www.ekosattv.com/
*Her hakkı saklıdır. İzinsiz gösterilemez, çoğaltılamaz..
haberyazilimi.com - Copyright