Evlada son bakış... Berna Yılmaz'ın yürek yakan hali | EKOSAT TV - TÜRKİYENİN İNTERNET UYDUSU
Ana Sayfa
Ana Sayfa >> Evlada son bakış... Berna Yılmaz'ın yürek yakan hali18.12.2017 15:41

Evlada son bakış... Berna Yılmaz'ın yürek yakan hali

Evlada son bakış... Berna Yılmaz'ın yürek yakan hali


Eski başbakanlardan Mesut Yılmaz'ın oğlu Yavuz Yılmaz, İstanbul Üsküdar'da öğle namazı sonrası kılınacak cenaze namazının ardından son yolculuğuna uğurlanacak. Genç yaşta yaşamını yitiren Yavuz Yılmaz'ı son yolculuğuna uğurlamaya birçok kişi geldi. Oğlunun cenazesinin getirildiğini gören Berna Yılmaz'ın, uzanıp evladının tabutuna dokunduğu anlar yürek yaktı. Ağlamaktan bitkin bir halde olduğu gözlenen Berna Yılmaz, cami avlusuna kadar oğlunun tabutunun arkasından yürüdü.


Bu haber 424 kez okundu.

Mesut Yılmaz sabah erken saatte Şişli'deki hastaneye diğer oğlu Hasan Yılmaz ile birlikte giderek cenazeyi aldı. Bitkin bir halde görünen Mesut Yılmaz oğlunun cenazearacıyla camiye geldi. Cami avlusuna cenaze taşınırken Mesut Yılmaz ön taraftan tabuta omuz verdi. O sırada Berna Yılmaz camii avlusunun girişinde bekliyordu.

Oğlunun cenazesinin geldiğini gören Berna Yılmaz uzanıp tabutuna dokundu. Ağlamaktan gözleri şişmiş olan Berna Yılmaz, cami avlusuna kadar oğlunun tabutunun arkasından yürüdü.

Evlada son bakış... Berna Yılmazın yürek yakan hali

EMİNE ERDOĞAN TESELLİ ETTİ

Marmara Üniversitesi İlahiyat Fakültesi Camii'nde düzenlenen törende Cumhurbaşkanı Erdoğan ve eşi Emine Erdoğan Yılmaz ailesine başsağlığı dileklerinde bulundu. Emine Erdoğan'ın Berna Yılmaz'ı sarılarak teselli ettiği görüldü.

Evlada son bakış... Berna Yılmazın yürek yakan hali

Evlada son bakış... Berna Yılmazın yürek yakan hali


Etiketler: evlada - son - bakış - berna - yılmaz'ın - yürek - yakan - hali -ekosattv

Diğer TÜRKİYE HABER haberleri
Yorum Ekleyin
Üye Yorum
Gönder

Hava Durumu
http://www.ekosattv.com/
*Her hakkı saklıdır. İzinsiz gösterilemez, çoğaltılamaz..
haberyazilimi.com - Copyright