Erdoğan’ı Köşeye Sıkıştırmak İsteyen Gazeteciye Tarihi Kapak Rezil Kepaze Etti! | EKOSAT TV - TÜRKİYENİN İNTERNET UYDUSU
Ana Sayfa
Ana Sayfa >> Erdoğan’ı Köşeye Sıkıştırmak İsteyen Gazeteciye Tarihi Kapak Rezil Kepaze Etti!06.01.2018 12:30

Erdoğan’ı Köşeye Sıkıştırmak İsteyen Gazeteciye Tarihi Kapak Rezil Kepaze Etti!

Erdoğan’ı Köşeye Sıkıştırmak İsteyen Gazeteciye Tarihi Kapak Rezil Kepaze Etti!


Paris’te FETÖ argümanlarıyla Erdoğan’a ve Türkiye’ye ithamlarda bulunan Fransız gazeteciye, Cumhurbaşkanı Erdoğan tokat gibi bir cevap verdi.Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Fransa’da Macron ile birlikte düzenlediği basın toplantısında Fransız bir gazetecinin küstah sorusuna tokat gibi bir cevap verdi.rnrnFransız gazetecinin MİT tırları olayını hatırlatarak, Türkiye’nin terör örgütlerine yardım gönderip göndermediğini, Türkiye’yi itham eden bir dille sorması üzerine Erdoğan şu ifadeleri kullandı:rnrn“FETÖ AĞZIYLA KONUŞUYORSUN!Suriye’ye kim silah gönderdi? Sorunuzu anlamadım.


Bu haber 343 kez okundu.

FETÖ ağzıyla konuşuyorsun. Gazeteci gibi değil, tam FETÖ’cü gibi konuşuyorsun. O operasyonu yapanlar FETÖ’nün savcılarıydı, şimdi onlar içeride, hapisteler.

“ABD’NİN 4 BİN TIR SİLAHINI NİYE SORGULAMIYORSUN?”

Sen bana bu soruyu böyle soruyorsun da, ABD’nin Suriye’ye getirdiği 4 bin tır silahları niye sormuyorsun? Gazetecisin ya, bunları niye yazmıyorsun?

“KARŞINIZDA BUNLARI YUTACAK BİRİSİ YOK!”

Sorularınızı sorarken hassas olun. Ve bir başkasının ağzıyla konuşmayın. Bunları da kolay kolay karşınızda yutacak birisi yok! FETÖ ağzıyla konuşmamayı da lütfen öğrenin.

İŞTE O TARİHİ KAPAK! 


Etiketler: erdoğan’ı - Köşeye - sıkıştırmak - isteyen -gazeteciye - tarihi - kapak - rezil - kepaze - etti -ekosattv

Diğer TÜRKİYE HABER haberleri
Yorum Ekleyin
Üye Yorum
Gönder

Hava Durumu
http://www.ekosattv.com/
*Her hakkı saklıdır. İzinsiz gösterilemez, çoğaltılamaz..
haberyazilimi.com - Copyright