Dehşet evinin kapısı açıldı! | EKOSAT TV - TÜRKİYENİN İNTERNET UYDUSU
Ana Sayfa
Ana Sayfa >> Dehşet evinin kapısı açıldı!07.10.2018 09:02

Dehşet evinin kapısı açıldı!

Dehşet evinin kapısı açıldı!


Almanya'da yaşayan 49 yaşındaki kadın ve 48 yaşındaki kocası, ilan verip tuzağa düşürdükleri kadınları evlerine davet edip dehşeti yaşattı.


Bu haber 1459 kez okundu. Gazetelere ilan verip tuzağa düşürdükleri kadınları evlerine davet ettiler.Almanya'da yaşayan 49 yaşındaki kadın ve 48 yaşındaki kocası, kurbanların başlarını kaynar suya soktu.

Biber gazıyla işkence etti.Tüm gece boyunca banyodaki ısıtıcıya zincirledi.İşkenceye dayanamayıp ölen bir kadının cesedini parçaladılar.

2016'da döverek işkence ettikleri Susanne F. adlı bir kadını ise, arabayla evine götürmek için yola çıktılar.Kadın yerel bir hastaneye götürüldü, doktor polisi arayınca korkunç çift yakalandı.Susanne F., doktorların çabasına rağmen yaşamını yitirdi.Bild gazetesi, Hoexter kentinde yer alan ve kelimelere sığmayan vahşet evinin planını sayfalarına taşıdı.Eve gelen sekiz kadından ikisi öldü.

Dün mahkemeye çıkan 49 yaşındaki Angelika Wagener ve eski kocası Wilfried W., Almanya'da manşetlerde.Mahkeme kadına 13 yıl hapis cezası verdiWilfried W. ise 11 yıl psikoloji koğuşunda tutulacak.Savcılar, karı-kocaya ömür boyu hapis cezası istemişti.Angelika Wagener'in mahkemede gülmesi ve avukatına sarılması, dünyayı dehşete düşürdü.

Etiketler: dehşet - evinin - kapısı - açıldı -ekosattv

Diğer TÜRKİYE HABER haberleri
Yorum Ekleyin
Üye Yorum
Gönder

Hava Durumu
http://www.ekosattv.com/
*Her hakkı saklıdır. İzinsiz gösterilemez, çoğaltılamaz..
haberyazilimi.com - Copyright