Bir banka daha faiz düşürdü! | EKOSAT TV - TÜRKİYENİN İNTERNET UYDUSU
Ana Sayfa
Ana Sayfa >> Bir banka daha faiz düşürdü!09.09.2019 23:23

Bir banka daha faiz düşürdü!

Bir banka daha faiz düşürdü!


Vakıfbank, Halkbank, Ziraat Bankası, Akbank, TEB kredi faiz oranları ne kadar? Kamu ile özel bankalardan ardı ardına son dakika kredi faiz indirimi haberleri gelmeye devam ediyor. Bugün itibariyle bir banka daha indirimde bulunduğunu açıkladı. Son olarak Akbank’ın konut faiz oranlarını 1.35’e çekmesiyle birlikte yeni bir ev hayali kuran vatandaşlar arama motorlarında yoğun olarak, Vakıfbank, Ziraat Bankası, İş Bankası, TEB, Yapıkredi, Garanti Bankası, Halkbank ve diğer bankaların konut-taşıt-ihtiyaç kredisi oranlarını araştırarak güncel bilgileri öğrenmek istemişlerdi. Kamuya ait ve özel bankaların son dakika açıklamalarıyla duyurduğu kredi faiz oranı indirimlerine devam edeceği ve kampanyaların konut ve taşıt piyasasını harekete geçireceği de belirtilirken sabah.com.tr olarak kredi faiz oranları ne kadar? sorusunun yanıtlarını siz değerli okurlarımız için bir araya getirdik. İşte tüm oranlar…


Bu haber 313 kez okundu.
Kamu bankalarının ardından özel bankalardan da son dakika kredi faiz indirimi haberleri peş peşe geliyor. Bugün gelen açıklamayla bir banka daha kredi faiz oranlarında indirim yapan bankalar kervanına katılarak ev sahibi olmak isteyen vatandaşların umutlarını arttırdı. Bu gelişmenin ardından hayallerindeki eve, otomobile sahip olmak isteyenler arama motorlarında Vakıfbank, Ziraat Bankası, İş Bankası, TEB, Yapıkredi, Garanti Bankası, Halkbank ve diğer bankaların ihtiyaç-konut ve taşıt kredisi oranlarını en güncel halini yoğun olarak araştırarak öğrenmek istiyor. Haberimizde en güncel kredi faiz oranlarını bulabilirsiniz.

KREDİ FAİZ ORANLARI NE KADAR? (9 EYLÜL 2019)

İşte Ziraat Bankası, TEB, Vakıfbank, Akbank, Garanti Bankası, Yapıkredi, QNB Finansbank, Denizbank, Halkbank ve diğer bankaların anlık ve son dakika ihtiyaç - konut - taşıt kredisi faiz oranları! Kamu bankalarının ardından özel bankalardan da son dakika kredi faiz indirimi haberleri peş peşe geliyor. Bugün gelen açıklamayla bir banka daha kredi faiz oranlarında indirim yapan bankalar kervanına katılarak ev sahibi olmak isteyen vatandaşların umutlarını arttırdı. Bu gelişmenin ardından hayallerindeki eve, otomobile sahip olmak isteyenler arama motorlarında Vakıfbank, Ziraat Bankası, İş Bankası, TEB, Yapıkredi, Garanti Bankası, Halkbank ve diğer bankaların ihtiyaç-konut ve taşıt kredisi oranlarını en güncel halini yoğun olarak araştırarak öğrenmek istiyor. Haberimizde en güncel kredi faiz oranlarını bulabilirsiniz.

KREDİ FAİZ ORANLARI NE KADAR? (9 EYLÜL 2019)

İşte Ziraat Bankası, TEB, Vakıfbank, Akbank, Garanti Bankası, Yapıkredi, QNB Finansbank, Denizbank, Halkbank ve diğer bankaların anlık ve son dakika ihtiyaç - konut - taşıt kredisi faiz oranları! ZİRAAT BANKASI FAİZ ORANLARI:

Konut kredisi: 0.99
Tüketici kredisi: % 1,59
Taşıt kredisi: 1.43
VAKIFBANK FAİZ ORANLARI

Konut kredisi: %1,39
İhtiyaç kredisi: %1,55
Taşıt kredisi: %1.33

HALKBANK FAİZ ORANLARI:

İhtiyaç kredisi: Banka müşterisi (1.49) Normal müşteri (1,84)
Taşıt kredisi: 1.48
Konut kredisi: 0.99

AKBANK FAİZ ORANLARI:

İhtiyaç kredisi: % 1,71
Taşıt kredisi: % 1.61
Konut kredisi: % 1.35

İŞ BANKASI FAİZ ORANLARI:

İhtiyaç kredisi: % 1.67
Taşıt kredisi: % 1.53
Konut kredisi: % 1.29

YAPIKREDİ FAİZ ORANLARI

Konut kredisi: % 1,43
Ferdi kredi: % 1.69
Taşıt kredisi: % 1,64

QNB FİNANSBANK

İhtiyaç kredisi: % 1.29
Konut kredisi: %1,57
Taşıt kredisi: % 1.59

DENİZBANK FAİZ ORANLARI:

İhtiyaç kredisi: %1,69
Taşıt kredisi: %1,77

GARANTİ BANKASI FAİZ ORANLARI:

İhtiyaç kredisi: 1.84
Konut kredisi: 1.36
Taşıt kredisi: 1.64


Etiketler: bir - banka - daha - faiz - düşürdü!- -ekosattv

Diğer TÜRKİYE HABER haberleri
Yorum Ekleyin
Üye Yorum
Gönder

Hava Durumu
http://www.ekosattv.com/
*Her hakkı saklıdır. İzinsiz gösterilemez, çoğaltılamaz..
haberyazilimi.com - Copyright