Bankalardan emekliye müjde! | EKOSAT TV - TÜRKİYENİN İNTERNET UYDUSU
Ana Sayfa
Ana Sayfa >> Bankalardan emekliye müjde!08.03.2019 16:20

Bankalardan emekliye müjde!

Bankalardan emekliye müjde!


Emekli maaşı aldığınız bankanın vereceği promosyon...


Bu haber 321 kez okundu. Emeklilere %5 zam son zamanlarda daha fazla konuşulurken, emekli maaşları ile ilgili bir müjde de bankalardan geldi. Emekli maaşı bağlananlara 3 yılda bir banka promosyonu kapısı açılıyor. Emeklilerin 450 liraya varan promosyonu kampanyalarla artıyor. Kimi banka emeklinin promosyon tutarını 600 liraya çıkarırken, kimi de hem emekliye hem de onu bankaya kazandırana ödeme yapıyor. İşte emekli maaşı alınan bakanın emekliye vereceği promosyon ile ilgili tüm detaylar...

Hem mevcut emekliler hem de maaşı yeni bağlananlar, yılda 2 bayram ikramiyesinin yanı sıra 3 yılda bir banka promosyonundan yararlanıyor.

Bazı bankalar emeklilere 3 yıllık dönem için maaşa göre 300, 375, 450 lira olarak belirlenen promosyon tutarını 600 liraya kadar çıkarırken, bazıları da ücretsiz havale-EFT işlemleri, faturalarda indirim gibi ek fırsatlar sunuyor.
Şubede işlem önceliği, eve teslim maaş, ücretsiz tıbbi danışmanlık ve ambulans, krediler ve mevduatta özel faiz gibi imkanlar da emeklilere sunulan avantajlar arasında bulunuyor.

Diğer TÜRKİYE HABER haberleri
Yorum Ekleyin
Üye Yorum
Gönder

Hava Durumu
http://www.ekosattv.com/
*Her hakkı saklıdır. İzinsiz gösterilemez, çoğaltılamaz..
haberyazilimi.com - Copyright