Akyazılı esnaftan AVM ye Kapan tepkisi Sinema keyfi kötü bitti | EKOSAT TV - TÜRKİYENİN İNTERNET UYDUSU
Ana Sayfa
Ana Sayfa >> Akyazılı esnaftan AVM ye Kapan tepkisi Sinema keyfi kötü bitti29.11.2018 20:42

Akyazılı esnaftan AVM ye Kapan tepkisi Sinema keyfi kötü bitti

Akyazılı esnaftan AVM ye Kapan tepkisi Sinema keyfi kötü bitti


Akyazılı esnaf, ailesiyle sinema izlemeye gittiği Erenler'deki bir AVM'den çıkarken aracıyla kapana yakalarak lastiğini patlattı.


Bu haber 1920 kez okundu.

Akyazı'da esnaflık yapan Cemal Anıl, bir süre önce ailesiyle birlikte Erenler ilçesinde bulunan bir AVM'deki sinemaya gitti.
Sinema izledikten sonra park alanındaki araçlarına binen aile, aracıyla kapana takıldı. Aracının bir lastiği patlayan sürücü neye uğradığını şaşırdı.
Patlayan lastiğini kendi imkanlarıyla değiştiren sürücü, kapan uyarı yazısının ışıklı olmadığını, ve uyarı yazısı ile kapan arasının çok yakın olmaması nedeniyle levhayı fark etmediğini belirtti.
Daha öncede benzer şekilde araçların aynı yerde kapana yakalandığının kendisine söylendiğini anlatan Anıl.; " Saat 23.00'de bariyer açık olduğundan kapan olmadığını düşünerek geçmek istedim. Aracımın bir lastiği patladı. Zabıt tutturdum. Olay sonrası benimle ilgilenmediler. Hasarımı karşılamadılar. Ben hatalıyım ama onlar da kusurlu. Uyarı levhası kapana çok yakın. Fark edene kadar kapana yakalanıyorsunuz. Akşam tabelanın ışıklı olması lazım. Önlem alınsın. Başkaları da mağdur olmasın. Ailece soğukta bekledik. Mağdur olduk" dedi. www.akyazihaber.com


Etiketler: akyazılı - esnaftan - avm - ye - kapan - tepkisi - sinema - keyfi - kötü - bitti -ekosattv

Diğer TÜRKİYE HABER haberleri
Yorum Ekleyin
Üye Yorum
Gönder

Hava Durumu
http://www.ekosattv.com/
*Her hakkı saklıdır. İzinsiz gösterilemez, çoğaltılamaz..
haberyazilimi.com - Copyright