AK Parti Genel Başkan yardımcısı Ali İhsan Yavuz'dan flaş açıklama | EKOSAT TV - TÜRKİYENİN İNTERNET UYDUSU
Ana Sayfa
Ana Sayfa >> AK Parti Genel Başkan yardımcısı Ali İhsan Yavuz'dan flaş açıklama07.04.2019 17:09

AK Parti Genel Başkan yardımcısı Ali İhsan Yavuz'dan flaş açıklama

AK Parti Genel Başkan yardımcısı Ali İhsan Yavuz'dan flaş açıklama


AK Parti Genel Başkan yardımcısı Ali İhsan Yavuz'dan flaş açıklama "Biz diyoruz ki sandık başlarında kaydırmalar var. Ve hiç normal kaydırmalar değil. Bu kadar ince işçiliği başarmak kolay bir şey mi? Orada bir şeyler oldu diyoruz.


Bu haber 191 kez okundu.


Bu kadar usulsüzlük yapılmışsa, bu kadar kanuni çerçevenin dışına çıkılmış ise bunun adı nedir? Böyle dahası var dahası var. Ben o zaman sonucu söyleyeyim yani nedir bu? Bunun adı şaibedir. Ama şöyle de diyebiliriz. Organize bir usulsüzlük var arkadaşlar"
Sayın basın mensupları son bilgileri YSK kayıtlarına dayanarak açıklıyoruz; Yasamız kapsamı belirlemiş, çok net biçimde süreci ortaya koymuş, sadece bu seçimde değil, her seçimde partiler bu hakları yargı gözetiminde kullanmıştır.

Ve itiraz süreci de yine yargı gözetiminde yapılan yasal işlemlerdir. İlçe, il ve Yüksek Seçim Kurulları sıralamasıyla bu hak kullanılıyor.

Maddi hata düzeltimi yolundaki gayret ve çalışmamız devam etmektedir. Tespitlerimiz sürdükçe seçim kurullarına başvurarak düzeltilmesini sağlıyoruz.

"ORTADA ŞAİBE VAR!"

Ortada şaibe var. Niçin var onu da birazdan açıklamak istiyorum.

Biz ilçe seçim kurulu kararına karşı tüm oylar sayılsın diye yaptığımız talebe ilişkin il seçi kurulan gittik. Burası da tümü sayılsın demedi ancak "o sayımda torba içerisinde maddi usulsüzlük görürseniz tamamını sayın" dedi.



Etiketler: ak -parti - genel - başkan - yardımcısı - ali - ihsan - yavuz'dan - flaş -açıklama -ekosattv

Diğer TÜRKİYE HABER haberleri
Yorum Ekleyin
Üye Yorum
Gönder

Hava Durumu
http://www.ekosattv.com/
*Her hakkı saklıdır. İzinsiz gösterilemez, çoğaltılamaz..
haberyazilimi.com - Copyright