Adalet Bakanı Gül'den flaş açıklama | EKOSAT TV - TÜRKİYENİN İNTERNET UYDUSU
Ana Sayfa
Ana Sayfa >> Adalet Bakanı Gül'den flaş açıklama07.04.2019 15:28

Adalet Bakanı Gül'den flaş açıklama

Adalet Bakanı Gül'den flaş açıklama


Adalet Bakanı Abdulhamit Gül, "İtirazları YSK karara bağlayacak. YSK bu işin patronudur. İdarenin herhangi bir dahli olmaz" dedi.


Bu haber 189 kez okundu.
Adalet Bakanı Abdulhamit Gül gündemle ilgili değerlendirmelerde bulundu. İstanbul'da bindelik fark ve usulsüzlüklerin damga vurduğu seçim ve yeniden sayımlarla ilgili değerlendirmelerde bulunan Gül, provokasyon kokan çıkışlara da cevap verdi.

YETKİ VE KARAR YSK'NIN
Adalet Bakanı Abdulhamit Gül, "Türkiye'de milleitn iradesi oy çuvallarına yansımıştır. Ve herkesin buna saygı duyması gerekiyor. Sonuç açıklanacaktır. İtirazları YSK karara bağlayacak. YSK bu işin patronudur. İdarenin herhangi bir dahli olmaz. Burada A partisi B partisi değil vatandaşın iradesi söz konusudur. Kimin kazanması yönünde yansımışsa o kazanacaktır." dedi.

31 Mart yerel seçimlerinde oy sayımı, tasnifi ve birleştirme tutanaklarında yapılan usulsüzlüklerin tespiti sonrası İstanbul'un ilçelerinde geçersiz oyların sayım işlemi devam ediyor. A Haber Yurt Haberler Müdürü Kerim Ulak, canlı yayında 31 Mart yerel seçimlerindeki usulsüzlükler hakkında yeni ortaya çıkan skandal belgeleri canlı yayında böyle açıkladı..

Diğer TÜRKİYE HABER haberleri
Yorum Ekleyin
Üye Yorum
Gönder

Hava Durumu
http://www.ekosattv.com/
*Her hakkı saklıdır. İzinsiz gösterilemez, çoğaltılamaz..
haberyazilimi.com - Copyright