13 yaşındaki kız hamile kalınca ortaya çıktı! | EKOSAT TV - TÜRKİYENİN İNTERNET UYDUSU
Ana Sayfa
Ana Sayfa >> 13 yaşındaki kız hamile kalınca ortaya çıktı!15.11.2014 14:53

13 yaşındaki kız hamile kalınca ortaya çıktı!

13 yaşındaki kız hamile kalınca ortaya çıktı!


İstanbul'da 13 yaşındaki kızını şiddetli, karın ağrısı nedeniyle hastaneye götüren baba, çocuğun 29 haftalık hamile olduğunun anlaşılması üzerine soluğu İstanbul Emniyeti Çocuk Şube Müdürlüğü'nde aldı. Psikolog eşliğinde ifade veren küçük kız, internette Facebook'ta tanıştığı kişnin önce kendisine hediyeler aldığını, daha sonra tecavüz ettiğini anlattı. Küçük kız ardından başka kişilerin de tecavüzüne uğradığını söyledi.


Bu haber 956 kez okundu.
İstanbul Çocuk Şube müdürlüğü ekipleri bir yandan kızın bilgisayarı ile sosyal meduya hesaplarını mercek altına alırken diğer yandan da zanlıları yakalamak üzere özel bir ekip kurdu. Ekip, küçük kıza tecavüz eden 8 kişinin kimliklerini kısa sürede belirledi. Eşzamanlı operasyonla yaşları 17 ile 50 arasında değişen 6 tecavüz şüphelisi, ruhsatsız 2 tabanca ile yakalandı. Kimlikleri belirlenen 2 kişi ise kaçmayı başardı.

Yakalananların sosyal medya hesaplarında yapılan inceleme sonucu zanlıların 14 ile 16 yaşlarında iki kız çocuğuna daha, benzer yöntemlerle tecavüz ettiklerini belirlendi.

Hamile kalan kız tarafından teşhis edilen 6 zanlı tutuklandı. Küçük kızın anne babasının ayrı olduğu öğrenildi.

Etiketler: ekosattv -haber - 13 yaşındaki - kız -hamile -

Diğer TÜRKİYE HABER haberleri
Yorum Ekleyin
Üye Yorum
Gönder

Hava Durumu
http://www.ekosattv.com/
*Her hakkı saklıdır. İzinsiz gösterilemez, çoğaltılamaz..
haberyazilimi.com - Copyright