AK Parti'den flaş 'Ankara' açıklaması | EKOSAT TV - TÜRKİYENİN İNTERNET UYDUSU
Ana Sayfa
Ana Sayfa >> AK Parti'den flaş 'Ankara' açıklaması02.04.2019 16:42

AK Parti'den flaş 'Ankara' açıklaması

 AK Parti'den flaş 'Ankara' açıklaması


Gelen son dakika bilgisine göre; AK Parti Ankara İl Başkanı Özcan, 25 ilçede büyükşehir sonuçlarına, 3 bin 217 sandıkta da usulsüzlüklere itirazda bulunduklarını açıkladı.


Bu haber 218 kez okundu.


AK Parti Ankara İl Başkanı Özcan'ın açıklamalarından satır başları:

3217 SANDIKTA USULSÜZLÜKLER SÖZ KONUSU

Biz bir oy bile dışarıda kalmasın diye çalışma yaparken, oyların hatalarla heba edilmesini kabul edemeyiz. Vatandaşın iradesin ne ise sandığa o yansısın. Oyların sandıkta kaydırılmasıyla heba edilmesine razı gelemeyiz. Bizim tutulan tutanaklarda ve çetelelerde yapılan hatalar için itirazlarda bulunduk. 3217 sandıkta usulsüzlükler söz konusu.

AK Parti Ankara İl Başkanı Özcan "Vatandaş idaresi ne ise sandığa o yansısın istiyoruz. Oyların sandıkta kaydırmasıyla heba edilmesine razı gelemeyiz" dedi. AK Parti Ankara İl Başkanı Özcan, Ankara'da yaptığı açıklamada "Biz bir oy bile dışarıda kalmasın diye çalışma yaparken, oyların hatalarla heba edilmesini kabul edemeyiz.

Vatandaşın iradesin ne ise sandığa o yansısın. Oyların sandıkta kaydırılmasıyla heba edilmesine razı gelemeyiz. Bizim tutulan tutanaklarda ve çetelerde yapılan hatalar için itirazlarda bulunduk. 3217 sandıkta usulsüzlükler söz konusu" ifadelerini kullandı.

Etiketler: ak - parti'den - flaş - 'ankara' açıklaması -ekosattv

Diğer TÜRKİYE HABER haberleri
Yorum Ekleyin
Üye Yorum
Gönder

Hava Durumu
http://www.ekosattv.com/
*Her hakkı saklıdır. İzinsiz gösterilemez, çoğaltılamaz..
haberyazilimi.com - Copyright