27 yaşındaki kadın sporcu uyandığında çıplak ve elleri bağlıydı! | EKOSAT TV - TÜRKİYENİN İNTERNET UYDUSU
Ana Sayfa
Ana Sayfa >> 27 yaşındaki kadın sporcu uyandığında çıplak ve elleri bağlıydı!27.07.2019 14:07

27 yaşındaki kadın sporcu uyandığında çıplak ve elleri bağlıydı!

 27 yaşındaki kadın sporcu uyandığında çıplak ve elleri bağlıydı!


İşte detaylar Dünya medyası ünlü atletin başına gelen olayını konuşurken ortaya çıkan son dakika detayları ise adeta kan dondurdu! Kırmızı bir kamyon, 27 yaşındaki Avusturyalı kadın atlet Nathalie Birli akşamüstü bisikletiyle antrenman yaparken çarptı. Sıradışı olaylar silsilesi bundan sonra başladı, kamyonun içinden çıkan adam kadını sopayla dövmeye başladı ve ellerini bağlayarak aracın arkasına koydu, kadın gözlerini açtığında çıplak olduğunu fark etti işte son dakika haberinin detayları...


Bu haber 401 kez okundu.
Son dakika haberinbin ayrıntıları ortaya çıkıyor; Kamyonetin içinden çıkan adam, kadını bir sopayla dövmeye başladı. Ellerini bağladı ve kadını kamyonetin arkasına koydu. Genç atlet, uyandığında çıplaktı ve gözleri bağlıydı. Daha önce hiç görmediği eski bir evin içindeydi. Bir sandalyeye bağlanmıştı. Birli'nin ifadesine göre sapık, kadının gözlerini bağladıktan sonra onu bıçağın ucundan alkol içmeye zorlamış.

Sapık, kadını boğmakla tehdit ederek istediklerini yaptırmaya çalışıyordu. Ardından genç kadını buz dolu bir küvette boğmayı denedi, işkence yaptı. On dört haftalık bir oğlu olan Birli'nin omzu kırılmıştı ve kafasından ciddi hasar almıştı.

Nathalie sapığı kendisini bırakmasını için iknayı denedi, adamın güvenini kazanmaya çalıştı. Hapsedildiği eski püskü evin içindeki orkidelerin çok güzel olduğunu söyledi. Orkidelerini seven sapık adam yavaş yavaş yumuşadı ve kaçırdığı kadınla sohbet etmeye başladı.Birli sapığa, eğer kendisini serbest bırakırsa onu arayan polislere kaza geçirdiğini söyleyeceğini ve adamın başına bir şey gelmeyeceğini anlattı.

En sonunda kendini salıvermesi için adamı ikna etti. Genç triatlet yaşadıklarını anlattı: "Suçlu bir anda bana iyi davranmaya başladı. Bahçıvan olduğunu söyledi. Geçmişini anlattı, çok kötü bir hayatı varmış."Babası öldükten sonra annesi alkolik olmuş. Ardından kız arkadaşının onu aldattığını öğrenmiş. Konuşmalardan sonra ona bir teklifte bulundum: 'Beni serbest bırak ve bunun bir kaza olduğunu söyleyelim. Teklifimi kabul etti ve beni çözdü. Giyinmemi bekledi ve ardından beni evimin kapısına kadar bıraktı.Genç kadın akşamüstü beşte kaçırıldı. Gece yarısı, tekrardan evine döndü. Avusturya Kronen Gazetesine yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullandı:

"Akşamüzeri beş civarıydı. Bir anda kırmızı bir kamyonet üzerime doğru sürmeye başladı. Yere düştüm ve sol omzum kırıldı. Kamyonetten bir adam indi ve kafama odunla vurdu. Elektrik telleriyle ellerimi bağladı. Beni arka koltuğa fırlattı. Bir süre bilincimi kaybetmişim."Uyandığımda, çıplaktım ve eski bir evde bir sandalyeye bağlıydım. Adam bana baktı ve 'Dediklerimi yaparsan yarın serbest kalırsın' dedi. O an yardım çağırmak için fazlasıyla ıssız bir yerde olduğumu düşündüm. Burada beni kimse bulamazdı."

Birli ayrıca adamın elindeki bıçağı hiç yanından ayırmadığını belirtiyor.Eve döndüğünde, yaşadıklarını eşine anlattı. Eşi hemen polisi aradı. Saat dokuzda, polisler ve gönüllü triatletler ile geniş bir arama başlattılar.

Polis, atletin bisikletinin GPS verilerini kullanarak şüphelinin evinin yerini tespit etti.

Olay yerine gittiler ve 33 yaşındaki sapığı tutukladılar. Suçlunun teşhisi daha Birli tarafından onaylanmadı."Birli, donanımlı bir atlet. Triatlon ve kısa mesafe Duatlon gibi çeşitli kategorilerde 23 kez başarı kazandı. Aynı zamanda Ulusal Kadın Bisiklet Ligi'ni kazanmış bir sporcu..

Genç atlet olaydan sonra Facebook üzerinden bir paylaşımda bulundu:

"Dün beni arayan herkese yüzlerce kez teşekkür ederim. Beni bulamadınız. Kaçırıldım, dayak yedim ve otoban dışında küçük bir eve götürüldüm. Tam bir korku filmi gibiydi. Tanrı'ya şükür kendimi kurtardım. Kırık kolum ve kafamdaki yaralar dışında iyiyim.

Diğer TÜRKİYE HABER haberleri
Yorum Ekleyin
Üye Yorum
Gönder

Hava Durumu
http://www.ekosattv.com/
*Her hakkı saklıdır. İzinsiz gösterilemez, çoğaltılamaz..
haberyazilimi.com - Copyright