Ana Sayfa
Ana Sayfa >> ŞAMPİYONLUK MAÇLARINDA DÜDÜK ÇALACAKLAR08.06.2019 01:43

ŞAMPİYONLUK MAÇLARINDA DÜDÜK ÇALACAKLAR

ŞAMPİYONLUK MAÇLARINDA DÜDÜK ÇALACAKLAR


Birinci Amatör Küme’ye terfi edecek son iki takımın belli olacağı Play-Off finallerinde tecrübeli iki hakem düdük çalacak


Bu haber 36514 kez okundu.
Birinci Amatör kümeye yükselecek son 2 takım, Pazar günü Fener ve Çaycuma’da oynanacak final maçlarıyla belli olacak. İl Hakem Kurulu, şampiyonluk maçlarında düdüğü bölgesel hakem Furkan Güney ile bölgesel klasmana aday gösterilen Bayram Çiv’e verdi.

İKİNCİ Amatör Küme Play-Off grubunda final haftası. Merkez ve Çaycuma gruplarında Birinci Amatör kümeye yükselecek takımların belli olacağı finaller, 9 Haziran Pazar günü Fener ve Çaycuma sentetik sahada oynanacak.

Bu sezon 26 takımın katıldığı İkinci Amatör kümede, Merkez grubunda Beycuma Cezaevispor, Ereğli grubunda Kandilli Belediyespor, Kilimli grubunda Doğanspor, Çaycuma grubunda Veliköyüspor grup şampiyonu, Ereğli grubunda Sücüllü Yalıboyuspor play-off şampiyonu olarak Birinci Amatör kümeye terfi etti. Statü gereği iki takım daha Birinci Amatör kümeye yükselecek. Bu takımlar Merkez ve Çaycuma gruplarında tek maç eleme usulü devam eden Play-Off’ta belli olacak.

Geçen hafta oynanan yarı final maçları sonunda galip gelen takımlardan Elvan Pazarcıkspor ile Tersanespor Merkez grubu finali, Velioğlu Gençlikspor ile Nebioğlu Gençlikspor ise Çaycuma grubu finalini oluşturdu.

Uzatmaya gidebilir

Final karşılaşmaları 9 Haziran Pazar günü saat 16.00’de başlayacak. Merkez grubu finali Fener sahasında, Çaycuma grubu finali Çaycuma sentetik sahada oynanacak. Tek maç eleme sisteminin uygulanacağı maçlarda normal sürede eşitlik bozulmazsa 15’er dakikalık çift devre halinde uzatma süresine gidilecek. Skor eşitliği uzatma bölümünde de bozulmadığı takdirde şampiyon takımları seri penaltı atışları belirleyecek.

ÇİV İLE GÜNEY YÖNETECEK

İL Hakem Kurulu, şampiyonluk maçlarında görev yapacak hakemleri tayin etti. Kurul, düdük hakemi olarak Elvan Pazarcıkspor-Tersanespor maçına bölgesel hakem Furkan Güney’i, Velioğlu Gençlikspor-Nebioğlu Gençlikspor maçına ise bölgesel klasmana aday gösterilen Bayram Çiv’i atadı.

Güney’in yardımcılıklarını Taner Köse ile Hakan Aydın, Çiv’in yardımcılıklarını ise Serkan Köse ile Emre Kunduracı yapacak.

9 HAZİRAN PAZAR:

Saat 16.00 Fener sahası: Elvan Pazarcıkspor-Tersanespor: Furkan Güney, Taner Köse, Hakan Aydın

Saat 16.00 Çaycuma sentetik saha: Velioğlu Gençlikspor-Nebioğlu Gençlikspor: Bayram Çiv, Serkan Köse, Emre Kunduracı

HABER / Hüseyin EKİNCİ

Etiketler: ekosattv -haberakyazı -takımlar - final - oynayacaklar

Yorum Ekleyin
Üye Yorum
Gönder

Hava Durumu
http://www.ekosattv.com/
haberyazilimi.com - Copyright