As Akyazıspor Yükselişini Sürdürücek | EKOSAT TV - TÜRKİYENİN İNTERNET UYDUSU
Ana Sayfa
Ana Sayfa >> As Akyazıspor Yükselişini Sürdürücek08.01.2017 12:01

As Akyazıspor Yükselişini Sürdürücek

As Akyazıspor Yükselişini Sürdürücek


As Akyazı Spor başkanı Sait Beşir yaptığı basın açıklamasında " As Akyazı Spor ilk yarıyı başarıyla bitirmiş 2. Yarıda ise yükseliş trendini sürdürücektir " dedi.


Bu haber 1932 kez okundu. As Akyazıspor Başkanı Sait Beşir basın açıklaması yaptı
AS AKYAZI SPOR BASIN DUYURUSU
Kulübümüzün mücadele ettiği Süper Amatör Gurubunda geride bıraktığımız 1.nci devre karşılaşmalarında 8 galibiyet, 2 beraberlik, 1 mağlubiyetle 26 puanı toplayarak ikinciliği elde edip iddialı bir takım olduğumuzu gösterdik.
Süper Amatörde 2.nci devre mücadelesinin başladığı bu hafta itibariyle Kulübümüz yükseliş trendini sürdürmeye devam edecektir. Yağmur kar yağışlarına rağmen soğuk hava şartlarında bile mücadele azmini kaybetmeyen kondisyon ve takım ruhunu en üst seviyede tutan teknik heyetimizle futbolcularımıza 2.nci devrede başarılar dileriz.
Yeni bir mücadeleye başladığımız takımımızda bizlerle beraber top koşturacak olan eski takım oyuncumuz Tolga TOSUN’u yeniden renklerimize kazandırdık ve lig ortasında transfer ettiğimiz oyuncumuz Bünyamin ÖZMERT hazırlıklarını tamamlamış takımdaki yerini almıştır. Ayrıca geride bıraktığımız dönemde takımımıza üstün başarılar sunan Savaş İYİYAZICI ile sözleşmemize karşılıklı son verdiğimizi belirterek, arkadaşımıza göstermiş olduğu mücadelesinden dolayı teşekkür eder, yeni takımında başarılar dileriz.
Kulübümüzün hedefleri her geçen gün büyümeye devam ediyor. Büyükşehir Belediye Başkanımız ile Akyazı Belediye Başkanımızın şehrimize kazandırdığı Akyazı‘nın yeni stadında daha keyifli ve daha başarılı karşılaşmaları halkımıza sunacak olduğumuzun heyecanın sizlere paylaşmak isteriz.
Ayrıca Kulübümüzün Altyapıya verdiği önem şehrimizde yaşan gençlerimizin de azmini artırmaktadır. Şuanda U-19 altyapı takımımızın Sakarya Playoff gurubuna yükselmesi bizleri daha da başarılı olmaya zorlamıştır. Bu doğrultuda Akyazı ‘nın futbolcu fabrikası imajını yükseltmeye devam edeceğiz. Takımımızda oynayan Altyapı ve As futbolcularımızı Akyazı’dan seçerek kendi şehrimizin gencine sahip çıkmayı düstur edindik, tüm gençlerimizi As Akyazı spordaki birlik ve beraberlikle mücadelesine, ailemizin bir ferdi olamaya davet ediyoruz.
Futbolcularımıza maddi manevi desteği sunduğumuz takımımızda hiçbir altyapı oyuncumuzdan kesinlikle ücret talep edilmediği, hiçbir ücret alınmadığı asla ücret alınmayacağı ve gençlerin yetişmesi için her türlü maddi masrafları Kulübümüzün karşılayacağını bildiririz.
Kulübümüzün başarısında emeği olan Yönetim Kurulu Üyesi, Teknik Heyet ve Futbolcularımız adına, bizleri destekleyen yalnız bırakmayan tüm halkımıza, basın çalışanlarımıza ve özellik her türlü desteğini esirgemeyen bizleri onurlandıran Belediye Başkanımız Hasan AKCAN ‘a en kalbi duygularımızla şükranlarımızı sunarız.
07/01/2017
SAİT BEŞİR
AS AKYAZI SPOR KULÜP BAŞKANI

Etiketler: ekosattv -haber -akyazi -as - akyazıspor - yükselişini - sürdürücek

Diğer SPOR haberleri
Yorum Ekleyin
Üye Yorum
Gönder

Hava Durumu
http://www.ekosattv.com/
*Her hakkı saklıdır. İzinsiz gösterilemez, çoğaltılamaz..
haberyazilimi.com - Copyright